نمایندگی پشتیبانی و تعمیرات ایکس ویژن کرج و گوهردشت

ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی تلویزیون تان هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

تعمیر پنل

ارائه خدمات تعمیر انواع پنل تلویزیون ایکس ویژن در کرج برای شما مشتریان عزیز

تعمیر فلت

ارائه خدمات تعمیر انواع فلت تلویزیون ایکس ویژن در کرج برای شما مشتریان عزیز

تعمیر بک لایت

ارائه خدمات تعمیر انواع بگ لایت تلویزیون ایکس ویژن در کرج برای شما مشتریان عزیز

تعمیر آبخوردگی

ارائه خدمات تعمیر انواع آبرفتگی تلویزیون ایکس ویژن در کرج برای شما مشتریان عزیز

تعمیر انواع برد

ارائه خدمات تعمیر انواع برد تلویزیون ایکس ویژن در کرج برای شما مشتریان عزیز

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در کرج

اگر تلویزیون ایکس ویژن شما دچار مشکلاتی شده است که نمی توانید مثل گذشته از آن لذت ببرید، ایکس ویژن سرویس بهترین مجموعه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن است که می تواند به شما کمک کند!

ارائه خدمات ایکس ویژن سرویس در محل انجام می گیرد و تلاش این گروه بر این است که به منظور کاهش هزینه های تعمیر، تا جای ممکن به جای تعویض قطعات آن ها را تعمیر کنند. قابل ذکر است که تعمیرات در این نمایندگی معتبر با ارائه ضمانت نامه انجام می شود.

کیفیت خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در این مجموعه با کمک کارشناسان باتجربه و تجهیزات بروز به دست آمده و شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارش و اطلاع از هزینه های تعمیر در این پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن تضمینی

عیب یابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در کرج و گوهردشت

اگر تلویزیون ایکس ویژن شما در استفاده دراز مدت مستهلک شد و یا هر ایراد جزئی و کلی دیگری به آن وارد آمد که در هنگام تماشا حس لذت بخش گذشته را به شما منتقل نکرد ( تعمیر تلویزیون ایکس ویژن تخصص ماست )، بدون هیچ نگرانی و تردیدی با کارشناسان فنی سرویس تی وی تماس حاصل کرده و مشکل پیش آمده را مطرح نمایید.

کادر مجرب و متخصص سرویس تی ویمی تواند در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات همه مدل های تولید شده تلویزیون ایکس ویژن، از جمله تلویزیون های هوشمند این برند، پلاسما، ال سی دی ( تعمیر lcd ایکس ویژن ) و ال ای دی ( تعمیر led ایکس ویژن )را بر عهده گیرد و خدمات ممتاز و متمایزی را در اختیار شما قرار دهد.

به عنوان مثال، یکی از خدمات برجسته و بسیار مهم و کاربردی سرویس تی وی، تامین قطعات اورجینال و اصل برای تعمییرات تلویزیون های ایکس ویژن است ( بالا ترین کیفیت قطعات تعمیرات تلویزیون x vision ). مهندسین و متخصصین فنی سرویس تی وی در مرحله نخست تعمیرات، تمامی همت خود را به کار می گیرند تا قطعه معیوب را تعمیر نمایند و تنها زمانی که قطعه معیوب تعمیر پذیر نبود، آن را با نمونه اصل و با کیفیت تعویض کنند.

متداول ترین مشکلات پیش آمده برای تلویزیون ایکس ویژن

وقتی مشغول تماشای تلویزیون هستید، به یک باره صدا قطع می شود و دیگر صدایی از بلندگوهای دستگاه شما پخش نمی شود. در مرحله نخست اولین ایرادی که به نظر می رسد، نقص در عملکرد بلندگوهای تلویزیون است. اگر بلندگوهای دستگاه سالم باشند، در مرحله بعدی شک بر روی عملکرد مین برد تلویزیون می رود که تیم تخصصی سرویس تی وی می تواند در سریع ترین زمان ممکن ایراد پیش آمده را بررسی کرده و به دقت عیب یابی نماید. پیشنهاد می کنیم در صورت تماس با ما برای ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مدل تلویزیون را بیان کنید تا متخصصین ما راه حل های پیشنهادی خود را پیش از اعزام افراد به شما آموزش دهند. همچنین بعد از اعلام مدل تلویزیون کارشناس مربوطه مجهز تر به محل اعزام می شود و تعمیرات سریعتر انجام می شود.

از عمده ترین و شایع ترین علل قطع شدن تصویر در تلویزیون های ایکس ویژن، ایراد در برد و مدار بک لایت است و در مواردی نیز این مشکل به نقص فنی در بخش T CON مربوط می شود. کلیه قطعات تعویضی در این مجموعه فقط با قطعات اصل و ارجینال انجام می شود.

از دیگر ایرادات شایع و متداولی که صاحیان تلویزیون های ایکس ویژن با آن دست و پنجه نرم می کنند، خارج نشدن تلویزیون از حالت استند بای است. این ایراد که بسیار کلافه کننده هم هست، به علت ایراد و نقص در مین برد تلویزیون ایجاد می شود.

چنان چه در زمان تماشای تلویزیون ایکس ویژن، هرگونه مشکل در کیفیت تصویر و رنگ ها مشاهده کردید، تیم سرویس تی وی را در جریان بگذارید. این مشکلات شامل مواردی نظیر پخش رنگ ها در هنگام پخش تصویر به صورت رنگین کمانی، عدم نمایش رنگ قرمز، آبی و یا سبز و یا ایجاد خط یا خطوط افقی و عمودی بر روی تصویر است.

این مشکلات می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد که نیاز است توسط کادر مجرب سرویس تی وی بررسی و به صورت دقیق عیب یابی شود اما بد نیست بدانید که مشکلات نام برده شده، بیشتر به دلیل ایراد در قطعه منبع تغذیه، برد اینورتور دستگاه و یا ایراد در عملکرد بک لایت ها است. (سرویس تی وی، جایگاهی برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن)

هرچند که با توجه به مدل های متفاوت تلویزیون ایکس ویژن این مشکل هم دلایل متفاوتی دارد اما رایج ترین علت رخ دادن این حادثه مربوط به نقص در مین برد (برد اصلی) است و در مواردی نیز نقص در عملکرد قطعه پاور باعث بروز این مشکل می شود. برای رفع این مشکل می توانید با ما تماس بگیرید.

گاهی شما یا فشردن دکمه پاور موجود بر روی کنترل تلویزیون ایکس ویژن خود، مشاهده می کنید که تلویزیون به کندی و با تاخیر فراوان فرمان گرفته و روشن می شود. این مشکل به علت نقص فنی در قطعه پاور دستگاه رخ می دهد که جای نگرانی نیست و به دست متخصصین تیم فنی سرویس تی وی قابل عیب یابی و بر طرف شدن است.

برای تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن فقط از افراد متخصص کمک بگیرید!