ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی تلویزیون تان هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

نمایندگی ایکس ویژن سرویس در راستای توزیع و پخش تولیدات ایکس ویژن، علاوه بر تأمین و عرضه مدل های متنوع تلویزیون های ایکس ویژن، امكان ارائه خدمات پس از فروش را فراهم نموده است. قبل از آشنایی با خدمات عرضه شده در نمایندگی ایکس ویژن سرویس، نگاهی به مادیران، شركت عرضه كننده محصول های ایکس ویژن خواهیم داشت:

در سایت مادیران، شركت سازنده تلویزیون های ایکس ویژن آمده است: مادیران یكی از شركت های تولیدكننده و پیشرو در زمینه تكنولوژی، اتوماسیون اداری و خدمات پس از فروش در ایران است. گروه مادیران، مجموعه ای از ۳ شركت خصوصی است. مزایای اعتماد به نمایندگی ها

این گروه از سال ۱۳۴۳ فعالیت خود را در زمینه ماشین های اداری شروع كرده و اكنون با تجربه ای مفید و مستمر، پیشرو در زمینه تولید و عرضه برترین تجهیزات اداری و انفورماتیك در ایران بوده و مسئولیت خدمات پس از فروش آنان را هم به عهده دارد. گروه شركت های مادیران متشكل از ۳ شركت: صنایع ماشین های اداری ایران، نمایندگی ماشین های اداری ایران و خدمات ماشین های اداری ایران است.

سایت رسمی این شركت در معرفی تلویزیون های ایکس ویژن عنوان می دارد كه: ایکس ویژن فقط برند درج شده و انحصاری مادیران، در خصوص محصول های تولیدی است. تعمیر تلویزیون را می توان یكی از اقدامات حرفه ای نمایندگی تعمیر نمایندگی ایکس ویژن سرویس دانست كه با وجود كارشناسان تنمایندگی ویژه ای روی آن دارد. جمعی از كارشناسان حرفه ای در عرصه تعمیر قسمت های مختلف تلویزیون، با كمك تجهیزات به روز، عهده دار این مسئولیت در نمایندگی سرویس ایکس ویژن سرویس می باشند.

مزایای اعتماد به نمایندگی ها چیست؟

برای ارائه خدمات بهتر و با كیفیت تر به مشتریان این تلویزیون، جدید ترین تلویزیون ها و ابزارآلات تعمیراتی موجود، در واحد تعمیر تلویزیون ما آماده شده است. ایکس ویژن سرویس، پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن را برعهده دارد و یکی از بهترین مراکز ارائه خدمات تعمیراتی می باشد. شما می توانید در کم ترین زمان ممکن از این خدمات بهره مند شوید.

 • تعمیر پرش عكس تلویزیون
 • تعمیر بك لایت تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون در محل مزایای اعتماد به نمایندگی ها
 • تعمیر آبخوردگی تلویزیون
 • تعمیر قطعات تلویزیون
 • نمایندگی تعمیر حرفه ای تلویزیون
 • اختلال پاور سوپلای تلویزیون

از آن جا كه تلوزیون دستگاهی زیاد پركاربرد بوده و قطعات بسیاری در نحوه عملكرد آن تاثیرگذار می باشند و همانطور که می دانید در صورت بروز مشکل برای هر کدام از این قطعات، کارآیی آن با اختلال مواجه می شود. در صورت بروز هر مشکلی در هرکدام از قطعات تلویزیون می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا نمایندگی ایکس ویژن سرویس؟

 • استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تلویزیون های تعمیر روز دنیا
 • استفاده از نیروی كار ماهر و كارشناسان زبده
 • امانت داری و مشتری مداری
 • استفاده از قطعات مرغوب و اورجینال مزایای اعتماد به نمایندگی ها

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل با گارانتی خدمات

تعمیر انواع تلویزیون در محل شما انجام می پذیرد. اگر این تعمیر وقت بر باشد، تلویزیون شما به صورت رایگان به نمایندگی تعمیر نمایندگی ایکس ویژن سرویس انتقال یافته و تعمیر حرفه ای بر روی آن انجام می شود.

از جمله مشكلات متداول تلویزیون های ال سی دی ایکس ویژن، به وجود آمدن مشكل در صدا و رنگ تلویزیون بوده كه می تواند به صورت خطوط افقی در عكس، پرش عكس، پخش شدن رنگ، حذف صدا و … بروز كند. بسیاری از این مشكلات می تواند در برد اصلی تلویزیون یا به اصطلاح مین برد ال سی دی باشد.

علاوه بر برد، فلت های انتقال دهنده عكس و پنل تلویزیون LCD ایکس ویژن هم كه از جمله گران ترین قطعات تلویزیون محسوب می شود، در بروز اختلال در عكس نقش مهمی دارند. مزایای اعتماد به نمایندگی ها

برای ارتباط سریع با مسئولان فنی مجموعه می توانید از هر نقطه از تهران و کرج هستید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید: