ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی تلویزیون تان هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

شماره پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن 02122873005 است و ما قصد داریم در این مطلب شما را با تعمیرات و نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن آشنا کنیم.  در دنيای امروزی شركت های موفق از خلاقیت و نوآوری بیشترین استفاده را کرده و در برابر تغییرات و پیشرفت تكنولوژی انعطاف دارند.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن جزو مهم ترین خدمات تعمیرگاه ایکس ویژن محسوب می شود. تعمیرگاه رسمی ایکس ویژن با کمک بهترین تعمیرکاران، به روز ترین تجهیزات توانسته بهترین تجربه تعمیراتی را برای مراجعین رقم بزند. شماره پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

كادر فنی و كاركنان اين مركز اصل احترام به ارباب رجوع را همواره مدنظر قرار داده اند. كادر پشتیبانی ایکس ویژن با صبر و حوصله به همه پرسش های شما پاسخ گفته و راهنمایی های لازم در اختيار شما قرار می دهند.

كارشناسان پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن از ميان برترین تعمیرکاران كشور انتخاب می شوند و دوره های تخصصی را در تعمیر تلویزیون ایکس ویژن پشت سر گذاشته و قادر به تعمیر تلویزیون هایی می باشند كه امکان دارد از سوی سایر مراكز غیرقابل تعمیر اعلام شود. سرعت، دقت واحترام به حقوق مشتريان، مهم ترین اركان نمايندگی ایکس ویژن می باشند.
خدمات پس از فروش تلویزیون ایکس ویژن یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی ایکس ویژن است که توانسته است طی سال ها تلاش در صدها مرکز تخصصی تعمیرات ایکس ویژن گام بزرگی را در زمینه تعمیر و خدمات پس از فروش تلویزیون ایکس ویژن بردارد.با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی ایکس ویژنتنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات تلویزیون ایکس ویژنبه صورت شبانه روز در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ایکس ویژندر سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

تعمیرگاه رسمی ایکس ویژن همه خدمات مرتبط با تعمیر محصولات ایکس ویژن را به كاربران عزیز ارائه می دهد. در اين راستا جمعی از ماهرترین كارشناسان و مهندسین تعمیر با ما همكاری كرده و با کمک پیشرفته ترین امكانات و ابزار، بالاترین سطح كیفی خدمات را به هم وطنان عزیز ارائه می کنند. شماره پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

شما مراجعین با یک بار تجربه خدمات این مجموعه، می توانید فرق آن را با دیگر مراكز غیررسمی متوجه شوید. ما به جای تعویض قطعات سعی داریم تا بیشترین جای ممکن آن ها را تعمیر کنیم تا هزینه دریافتی از سوی مشتری کم تر شود. در صورتی که واقعا تعمیرات قطعات امکان پذیر نبود آن را فقط با نمونه های اصل و ارجینال جایگزین می کنیم.

پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

تعمیرکاران با تجربه شماره پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

کارشناسان اين مجموعه دارای ساليان پی در پی تجربه كار عملی در زمینه تعمیر هستند و در دوره های زمانی تعیین شده با گذر از دوره های عملی مناسب ترین فرد برای تعمیر تلویزیون شما محسوب می شوند.

خدمات حرفه ای

ارائه خدمات گوناگون مثل تعمیر تلویزیون و تعمیر پنل در ایکس ویژن سرویس با بهترین سطح كیفیت صورت می گیرد.

هزینه های منصفانه شماره پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

همه هزینه های دريافتی از شما از جمله تعمیر تلویزیون و تعمیر مانیتور منصفانه و تحت نظارت اين مجموعه است. حدود قیمت هم قبل از شروع تعمیرات به شما اعلام می شود.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اينكه کارشناسان ایکس ویژن سرویس در سراسر شهر و در نزدیكی محل كار يا زندگی شما حضور دارند امكان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

قطعات مرغوب

قطعات استفاده شده در اين مركز جهت تعمیر، از بهترین و مرغوب ترین های بازار تهیه و به كار برده خواهند شد.

گارانتی خدمات شماره پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

ایکس ویژن سرویس بر خلاف دیگر شركت ها مسئولیت همه خدمات و تعمیر ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

یكی از وسایل خانگی بسيار پركاری كه تقریبا هر روز به مدت چند ساعت مورد استفاده شما قرار می گیرد، تلویزیون شما است. اين وسیله الكترونیكی با پیچیدگی های ساختاری خود و به علت فرسودگی و استهلاک کارآیی و همینطور اشتباه در نگهداری و مراقبت از آن، دچار خرابی و مشكلات كوچک و بزرگی می شود كه جهت برطرف کردن آن ها نياز به تعمیر تلویزیون پیدا می کنید.

مشكلاتی مثل روشن نشدن تلویزیون، نداشتن صدا يا تصویر، پرش تصویر، سوختن پیكسل ها، ایرادات بک لایت، آبخوردگی فلت و پنل تلویزیون و… را می توان به عنوان مشكلات رایج تلویزیون نام برد. شماره پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

اما اين مشكلات با وجود تعمیرکاران زبده و باتجربه ایکس ویژن سرویس كه با دانش تخصصی و تجهیزات پیشرفته خود می توانند بررسی دستگاه و انواع تعمیر تلویزیون شما را در سریعترین زمان ممكن و به اصولی ترین شیوه ممكن انجام دهند، برطرف می شوند!

خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، به دو روش انجام می شود. روش اول مراجعه به نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن و تحویل تلویزیون به کارشناسان تعمیر تلویزیون است.

در این روش تمامی عملیات مورد نیاز جهت سرویس و تعمیر تلویزیون در تعمیرگاه انجام می شود. شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر در محل تلویزیون ایکس ویژن» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژنچه در محل مورد نظر و چه در نمایندگی آن محصول، تفاوتی نداشته و هر دو سرویس به دست کارشناسان با تجربه و با بهره مندی از پیشرفته ترین دستگاه های روز صورت می گیرند.

جهت کسب رضایت و آسایش خاطر کاربران کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز، مشمول شش ماه گارانتی و ضمانت کتبی است.

تماس با شماره پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن

یكی از مهمترین موضوعات در تعمیر تلویزیون، كارآزموده بودن تكنسین مربوطه است به گونه ای كه در مواجه با خرابی تلویزیون، در همان ابتدا به فكر تعویض قطعات نباشد و تا حد امكان با تعمیر تلویزیون به افزایش عمر مفید آن كمک كند و هزینه های تعمیر تلویزیون شما را بی علت بالا نبرد.

اين موضوع هدف اصلی تعمیرکاران تعمیر تلویزیون ایکس ویژن سرویس بوده كه به كمک تجهیزات پیشرفته و دانش تخصصی و جدید خود، اولویت كار خود را نه تعویض قطعات، بلكه تعمیر آنها قرار می دهند و خدماتی همچون تعمیر پنل تلویزیون، تعمیر بک لایت تلویزیون، تعمیر پاور تلویزیون، تعمیر مقاومت و فلت تلویزیون و… را با بالاترین كیفیت ارائه می کنند.

برای ارتباط سریع با مسئولان فنی مجموعه می توانید از هر نقطه از تهران و کرج هستید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید: