ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی تلویزیون تان هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

تعمیر آبخوردگی تلویزیون با فلت زن در پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن انجام می شود. این دستگاه یكی از پیشرفته ترین تجهیزات در صنعت تعمیر تلویزیون محسوب می شود.

آبخوردگی به عنوان یكی از متداول ترین علل خراب شدن تلویزیون می باشد اما تنها راه حل پشتیبانی ها برای حل این اشكال تعویض کل پنل تلویزیون است.

پنل یک تلویزیون به تنهایی 50 تا 70 درصد قیمت تلویزیون را شامل می شود و بسیار گران است از همین رو بسیاری از کاربران تعویض تلویزیون را به تعویض پنل ترجیح می دهند.

ایکس ویژن سرویس راه حل کم هزینه تری برای تعمیر تلویزیون های آب خورده دارد،ما پنل تلویزیون آب خورده شما را با حداقل هزینه تعمیر می كنیم و آن را به حال اولش برمی گردانیم. تعمیر آبخوردگی تلویزیون با تلویزیون فوق پیشرفته صورت گرفته و به صورت كاملا تضمینی انجام می شود.

 

 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در هر وضعیتی که باشد تخصص ماست!

همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را برای ارسال تعمیرکار به خانه ثبت کنید!

ثبت سفارش با 02122873005

 

علت آبخوردگی تلویزیون

آبخوردگی یک تلویزیون امكان دارد در اثر اسپری كردن آب روی شیشه تلویزیون و یا در حین تمیزكاری و یا حتی در اثر بخار آب موجود در محیط انجام شود. مناطقی كه در اثر آبخوردگی آسیب می بینند شامل برد آدرس پنل، اتصالات موسوم به فلت پنل و یا حتی برد tcon تلویزیون است.

در اثر آبخوردگی خطوط رنگی عمودی و یا هاله نواری سفید روی تصویر ظاهر می شود و یا تصویر بعد از مدتی کلا قطع می شود در حالی كه صدای تلویزیون نرمال و بدون اشكال است، اگر تلویزیون شما نشانه های بالا را دارد به احتمال قوی دچار آبخوردگی شده است.

1. تلویزیون آب خورده را از برق بکشید

همیشه اولین كاری كه بعد از مشاهده عدم نرمال كار كردن تلویزیون، نداشتن تصویر واضح مثل همیشه یا اینكه احساس می كنید تلویزیون در حال سوختن است باید انجام دهید، خاموش كردن تلویزیون است.

سریعا تلویزیون را از برق بکشید. معمولا طبیعی است كه بخواهید اقدام به تعمیر تلویزیون خود كنید اما باید بررسی كنید تا عمق خسارت را متوجه شوید. آبخوردگی تلویزیون

اگر در محلی كه تلویزیون قرار دارد آب زیادی ریخته است و یا اینكه از تلویزیون آب چكه می كند باید سریعا محل تلویزیون را تغییر دهید. پیشنهاد میكنیم حتما تلویزیون را در جای قرار دهید كه كاملا خشک باشد و از قرار دادن آن روی كاشی و سرامیک خودداری كنید.

2. قسمت های آسیب دیده و خیس شده تلویزیون را خشک كنید

نکته بعدی كه باید به آن دقت كنید، خشک كردن همه قسمت های تلویزیون است. میتوانید از یک دستمال ضد خش استفاده كنید. همراه با دستمال از یک سشوار با باد خنک هم بهرهمند شوید. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید كه نباید باد به صورت مستقیم به صفحه نمایشگر تلویزیون برخورد كنید. همچنین نباید از باد گرم سشوار استفاده كنید.

در نظر داشته باشید به هیچ وجه نباید تلویزیون را بیش از اندازه جابه جا كنید، در همان محل خشكی كه قرار داده اید همه مراحل را انجام دهید. مهم ترین بخشی كه باید اول از همه خشک كنید قسمت پریز و پنل پشتی تلویزیون كه دیوایس ها (تلویزیون جانبی مثل گیرنده، فلش و … ) قرار دارند.

3. در تعمیر آبخوردگی تلویزیون صبور باشید

مشاهده شده مشتریان همه مراحل بالا را انجام داده اند اما به سرعت اقدام به روشن كردن تلویزیون خود كرده اند. با اولین جریان برقی كه وارد تلویزیون می شود تلویزیون شما هم خواهد سوخت. آبخوردگی تلویزیون

پیشنهاد میكنیم تلویزیون خود را در محلی كاملا خشک قرار دهید میتوانید جایی آن را قرار داده كه تهویه مطلوبی داشته باشد. حداقل زمانی كه نباید تلویزیون خود را روشن كنید یک تا دو روز است، البته مجموعه ما پیشنهاد میكنم سه روز تلویزیون خود را خاموش نگه دارید.

نکته بعدی میتوانید قسمت های پشتی تلویزیون كه قابل باز شدن می باشند را باز كنید تا هوا به خوبی در داخل تلویزیون شما جریان داشته باشد. سپس بعد از چند روز میتوانید تلویزیون خودتان را به برق متصل كنید تا مشاهده كنید تلویزیون روشن می شود یا خیر؟

در بیشتر مواقع همه مراحلی كه خدمتتان عرض كردیم بی فایده بوده و كاری از دستان شما برنمی آید. اما جای نگرانی نیست میتوانید به تعمیركاران مجرب و دوره دیده بنیان سرویس اعتماد كنید و در زمان و وقت خود صرفه جویی كنید.

مجموعه ما با دارا بودن جدید ترین تكنولوژی روز دنیا آمادگی سرویس و تعمیر انواع تلویزیون های ایکس ویژن را دارا است. آبخوردگی تلویزیون

تعمیر ال ای دی آب خورده

ریختن آب در تلویزیون led یكی از اشكالاتی است كه كاربران و مشتریان بنیان سرویس به دفعات زیادی این اشكال را به ما گزارش داده اند. آبخوردگی تلویزیون

همانطور كه در بالا اشاره شد شما بعد از ریختن آب در تلویزیون led میتوانید اقدامات پیشگیرانه برای افزایش هزنیه ها را انجام دهید اما اگر میخواهید مجدد از تلویزیون خود استفاده كنید بهتر است هرچه سریع تر با تعمیركاران تعمیر تلویزیون در تماس باشید.

چون اگر در اولین ساعات ریخته شدن اب روی تلویزیون با پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن در تماس باشید میتوانید خیلی زودتر اقدام به تعمیر تلویزیون خود كنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید بعد از ریخته شدن اب روی تلویزیون حتما باید تلویزیون خود را به سرعت خاموش كرده و از برق بکشید تا از صدمات بیشتر به تلویزیون جلوگیری كنید.

ما به شما پیشنهاد میكنیم اگر در دستان خود و یا خانواده مایعات وجود دارد سعی كنید به سمت تلویزیون نروید، معمولا آبخوردگی تلویزیون ال ای دی بخاطر کودكاین است. چون علاقه خاصی به تلویزیون داشته و سعی میكنن به سمت آن بروند، برای حفظ سلامتی خود و کودكان پیشنهاد میكنیم آن ها را از تلویزیون دور نگه دارید.

پیشگیری از آبخوردگی پنل LCD و LED

آبخوردگی پنل تلویزیون، یک اتفاق خطرناک است كه می تواند به شدت به تلویزیون آسیب بزند. پس باید تا حد امكان از ایجاد این اتفاق جلوگیری كرد. بهترین روش برای این كه درگیر هزینه ها و دردسرهای تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون نشده و از این مسئله پیشگیری كنید، اصلاح شیوه تمیز كردن صفحه نمایش است.

به هیچ عنوان مایع پاک كننده را مستقیما روی سطح نمایشگر اسپری نكنید. بهتر است مقدار مشخصی از مایع را روی یک دستمال خشک و تمیز و نرم بپاشید و با آن دستمال، صفحه نمایش را تمیز كنید. تا حد امكان از قرار دادن مایعات در نزدیک تلویزیون خودداری كنید تا خطر ریختن این مایعات روی تلویزیون به حداقل برسد.

تلویزیون اب خورده درست می شود ؟

این سوالی است كه خیلی از كاربران به دنبال پاسخ آن می باشند. باید به شما بگوییم در 70 درصد مواقع آبخوردگی تلویزیون درست می شود ولی باید بعد از آب رفتن داخل ال سی دی و ال ای دی تلویزیون سریعا با مراکز تعمیر تلویزیون در تماس باشید تا در سریع ترین زمان ممكن تلویزیون شما را تعمیر كنند.

هزینه تعمیر تلویزیون آب خورده

اگر شما هم قصد تعمیر آبخوردگی تلویزیون را دارید و میخواهید از هزینه تعمیر تلویزیون آب خورده مطلع شوید میتوانید هم اكنون درخواست تعمیر تلویزیون خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت كنید. این نکته را در نظر داشته باشید كه تا بررسی تخصصی آبخوردگی ال ای دی و یا آبخوردگی ال سی دی توسط تعمیركاران ما انجام نشود تعمیرات میسر نخواهد بود.

برای ارتباط سریع با مسئولان فنی مجموعه می توانید از هر نقطه از تهران و کرج هستید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید: