نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن

نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن

برای ارتباط سریع با مسئولان فنی مجموعه می توانید از هر نقطه از تهران و کرج هستید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

02122873005

02165821416

اگر تلویزیون ایکس ویژن شما در استفاده دراز مدت مستهلك شد و یا هر مشكل جزئی و كلی دیگری به آن وارد آمد كه در هنگام تماشا حس لذت بخش گذشته را به شما منتقل نكرد، بدون هیچ نگرانی و تردیدی با كارشناسان فنی ایکس ویژن سرویس تماس حاصل كرده و مشكل قبل آمده را مطرح كنید.

كادر مجرب و متخصص ایکس ویژن سرویس می تواند در كوتاه ترین وقت ممكن، تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات همه مدل های تولید شده تلویزیون xvision، از جمله تلویزیون های هوشمند این برند، پلاسما، ال سی دی و ال ای دی را بر عهده بگیرد و خدمات ممتاز و متمایزی را در اختیار شما قرار دهد.

مثلا، یكی از خدمات برجسته و زیاد مهم و كاربردی ایکس ویژن سرویس، تامین قطعات اورجینال و اصل برای تعمییرات تلویزیون های xvision است مهندسین و كارشناسان فنی ایکس ویژن سرویس در مرحله نخست تعمیر، همه همت خود را به كار می گیرند تا قطعه معیوب را تعمیر كنند و فقط وقتی قطعه معیوب تعمیر پذیر نبود، آن را با نمونه اصل و با كیفیت تعویض كنند.

نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن

ایکس ویژن توانست با تامین نیاز خریداران بازار، برای خود نامی دست و پا بكند، محصول های زیادی را به فروش برساند و مهمان خانه ها یا محل كار شما باشد. از آن جایی كه تلویزیون هم همچون دیگر وسایل برقی مصرفی در خانه ها دچار استهلاك می شود و یا در استفاده غلط ضربه می بیند، بحث تعمیر آن اهمیت پیدا می کند.

نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن مفتخر است كه با کمک بهترین و به روز ترین كارشناسان و مهندسین آشنا به حوزه تعمیر انواع تلویزیون های موجود در بازار كشور عزیزمان ایران و استفاده از ابزار و تجهیزات مخصوص روز دنیا توانسته است گام بلندی در زمینه خدمت رسانی به صاحبان تلویزیون برداشته و رضایت و اعتماد آن ها را جلب كند.

كارشناسان های فنی ایکس ویژن سرویس با اشراف و تسلط كامل بر روی همه مدل های تلویزیون می توانند خدمات متمایز و با كیفیتی را به شما کاربران تلویزیون xvision ارائه دهند.

# #####

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست