تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی تلویزیون تان هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

ثبت آنلاین درخواست تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر پنل

ارائه خدمات تعمیر انواع پنل تلویزیون برای شما مشتریان عزیز

تعمیر فلت

ارائه خدمات تعمیر انواع فلت تلویزیون برای شما مشتریان عزیز

تعمیر بک لایت

ارائه خدمات تعمیر انواع بگ لایت تلویزیون برای شما مشتریان عزیز

تعمیر آبخوردگی

ارائه خدمات تعمیر انواع آبرفتگی تلویزیون برای شما مشتریان عزیز

تعمیر انواع برد

ارائه خدمات تعمیر انواع برد تلویزیون برای شما مشتریان عزیز

ایکس ویژن سرویس
اگر تلویزیون ایکس ویژن شما دچار مشکلاتی شده است که نمی توانید مثل گذشته از آن لذت ببرید، ایکس ویژن سرویس بهترین مجموعه تعمیراتی است که می تواند به شما کمک کند!

ارائه خدمات ایکس ویژن سرویس در محل انجام می گیرد و تلاش این گروه بر این است که به منظور کاهش هزینه های تعمیر، تا جای ممکن به جای تعویض قطعات آن ها را تعمیر کنند. قابل ذکر است که تعمیرات در این نمایندگی معتبر با ارائه ضمانت نامه انجام می شود.

کیفیت خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در این مجموعه با کمک کارشناسان باتجربه و تجهیزات بروز به دست آمده و شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارش و اطلاع از هزینه های تعمیر در این پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

ثبت آنلاین درخواست تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

عیب یابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

اگر تلویزیون ایکس ویژن شما در استفاده دراز مدت مستهلک شد و یا هر ایراد جزئی و کلی دیگری به آن وارد آمد که در هنگام تماشا حس لذت بخش گذشته را به شما منتقل نکرد ( تعمیر تلویزیون ایکس ویژن تخصص ماست)، بدون هیچ نگرانی و تردیدی با کارشناسان فنی سرویس تی وی تماس حاصل کرده و مشکل پیش آمده را مطرح نمایید.

کادر مجرب و متخصص سرویس تی ویمی تواند در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات همه مدل های تولید شده تلویزیون ایکس ویژن، از جمله تلویزیون های هوشمند این برند، پلاسما، ال سی دی ( تعمیر lcd ایکس ویژن ) و ال ای دی ( تعمیر led ایکس ویژن )را بر عهده گیرد و خدمات ممتاز و متمایزی را در اختیار شما قرار دهد.

به عنوان مثال، یکی از خدمات برجسته و بسیار مهم و کاربردی سرویس تی وی، تامین قطعات اورجینال و اصل برای تعمییرات تلویزیون های ایکس ویژن است ( بالا ترین کیفیت قطعات تعمیرات تلویزیون x vision ). مهندسین و متخصصین فنی سرویس تی وی در مرحله نخست تعمیرات، تمامی همت خود را به کار می گیرند تا قطعه معیوب را تعمیر نمایند و تنها زمانی که قطعه معیوب تعمیر پذیر نبود، آن را با نمونه اصل و با کیفیت تعویض کنند.

تعمیر تلویزیون led ایکس ویژن – تعمیر تلویزیون lcd ایکس ویژن

ایکس ویژن توانست با تامین نیاز خریداران بازار، برای خود نامی دست و پا کند، محصولات زیادی را به فروش برساند و مهمان خانه ها یا محل کار شما باشد.

از آن جایی که تلویزیون نیز مانند دیگر وسایل برقی مصرفی در خانه ها دچار استهلاک می شود و یا در استفاده اشتباه ضربه می بیند، بحث تعمیر آن اهمیت بسیاری پیدا می کند. در واقع با سپری شدن عمر مفید هر برند تلویزیون نیاز به عیب یابی پیدا می کنید و می توانید این امر را به کارشناسان تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن بسپارید.

سرویس تی وی مفتخر است که اعلام دارد با بهره گیری از برترین و به روز ترین متخصصین و مهندسین آشنا به حوزه تعمیر و عیب یابی انواع تلویزیون های موجود در بازار کشور عزیزمان ایران و استفاده از ابزار و تجهیزات مخصوص روز دنیا توانسته گام بلندی در زمینه خدمت رسانی به صاحبان تلویزیون برداشته و رضایت و اعتماد آن ها را جلب نماید.
تکنسین های فنی سرویس تی وی با اشراف و تسلط کامل بر روی تمامی مدل های تلویزیون ایکس ویژن ( x.vision ) می توانند خدمات متمایز و با کیفیتی را به شما صاحبان تلویزیون ایکس ویژن ارائه دهند.

مهم ترین چیزی که در این زمینه باید بدانید این است که به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید، چرا که مشکلات تلویزیون اگر به دست افراد غیر متخصص سپرده شوند گسترده تر شده و در مواردی غیر قابل حل می گردند. همچنین برندهای مختلف تلویزیون در ساختارها متفاوت هستند و هر کدام نیاز به کارشناس مختص به خود را دارند. بهتر است برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن با تکنسین ایکس ویژن سرویس که در عیب یابی و تعمیر این برند حرفه ای هستند تماس بگیرید و درخواست خود را برای ثبت سفارش و اعزام تعمیرکار به محل ثبت کنید.

متداول ترین مشکلات پیش آمده برای تلویزیون ایکس ویژن

وقتی مشغول تماشای تلویزیون هستید، به یک باره صدا قطع می شود و دیگر صدایی از بلندگوهای دستگاه شما پخش نمی شود. در مرحله نخست اولین ایرادی که به نظر می رسد، نقص در عملکرد بلندگوهای تلویزیون است. اگر بلندگوهای دستگاه سالم باشند، در مرحله بعدی شک بر روی عملکرد مین برد تلویزیون می رود که تیم تخصصی سرویس تی وی می تواند در سریع ترین زمان ممکن ایراد پیش آمده را بررسی کرده و به دقت عیب یابی نماید. پیشنهاد می کنیم در صورت تماس با ما برای ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مدل تلویزیون را بیان کنید تا متخصصین ما راه حل های پیشنهادی خود را پیش از اعزام افراد به شما آموزش دهند. همچنین بعد از اعلام مدل تلویزیون کارشناس مربوطه مجهز تر به محل اعزام می شود و تعمیرات سریعتر انجام می شود.

از عمده ترین و شایع ترین علل قطع شدن تصویر در تلویزیون های ایکس ویژن، ایراد در برد و مدار بک لایت است و در مواردی نیز این مشکل به نقص فنی در بخش T CON مربوط می شود. کلیه قطعات تعویضی در این مجموعه فقط با قطعات اصل و ارجینال انجام می شود.

از دیگر ایرادات شایع و متداولی که صاحیان تلویزیون های ایکس ویژن با آن دست و پنجه نرم می کنند، خارج نشدن تلویزیون از حالت استند بای است. این ایراد که بسیار کلافه کننده هم هست، به علت ایراد و نقص در مین برد تلویزیون ایجاد می شود.

هرچند که با توجه به مدل های متفاوت تلویزیون ایکس ویژن این مشکل هم دلایل متفاوتی دارد اما رایج ترین علت رخ دادن این حادثه مربوط به نقص در مین برد (برد اصلی) است و در مواردی نیز نقص در عملکرد قطعه پاور باعث بروز این مشکل می شود. برای رفع این مشکل می توانید با ما تماس بگیرید.

چنان چه در زمان تماشای تلویزیون ایکس ویژن، هرگونه مشکل در کیفیت تصویر و رنگ ها مشاهده کردید، تیم سرویس تی وی را در جریان بگذارید. این مشکلات شامل مواردی نظیر پخش رنگ ها در هنگام پخش تصویر به صورت رنگین کمانی، عدم نمایش رنگ قرمز، آبی و یا سبز و یا ایجاد خط یا خطوط افقی و عمودی بر روی تصویر است.

این مشکلات می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد که نیاز است توسط کادر مجرب سرویس تی وی بررسی و به صورت دقیق عیب یابی شود اما بد نیست بدانید که مشکلات نام برده شده، بیشتر به دلیل ایراد در قطعه منبع تغذیه، برد اینورتور دستگاه و یا ایراد در عملکرد بک لایت ها است. (سرویس تی وی، جایگاهی برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن )

گاهی شما یا فشردن دکمه پاور موجود بر روی کنترل تلویزیون ایکس ویژن خود، مشاهده می کنید که تلویزیون به کندی و با تاخیر فراوان فرمان گرفته و روشن می شود. این مشکل به علت نقص فنی در قطعه پاور دستگاه رخ می دهد که جای نگرانی نیست و به دست متخصصین تیم فنی سرویس تی وی قابل عیب یابی و بر طرف شدن است.

برای تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن فقط از افراد متخصص کمک بگیرید!

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در این زمینه به آن اشاره داشته باشیم، این است که برای تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن خود، از دستکاری های غیر اصولی جلوگیری کنید و فقط از افراد متخصص در این امر درخواست ارائه خدمات داشته باشید. چرا که تلویزیون ها جزو لوازم گرانقیمت خانه ها محسوب می شوند و اگر برای تعمیر آن ها از راهکارهای اشتباه استفاده کنید، تلویزیون مشکل جدی تری پیدا کرده و حتی در مواردی مجبور به خرید یک تلویزیون جدید خواهید شد. پس برای جلوگیری از چنین مشکلاتی از همان ابتدا با یک متخصص حرفه ای در زمینه تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید و در صرف هزینه و وقت خود صرفه جویی نمایید.

سخن پایانی در رابطه با تعمیر تلویزیون شما
اگر به هنگام تماشای تلویزیون ایکس ویژن خود، به هر علتی مشاهده کردید عملکرد تلویزیون نسبت به گذشته دچار تغییر شده است و شما را کلافه می کند، حتما با تیم سرویس تی وی مشکل را در میان بگذارید و از دستکاری خود سرانه تلویزیون پرهیز نمایید. هر چه مشکل رخ داده زود تر بررسی و رفع گردد بهتر است چرا که ممکن است همین ایرادهای کوچک پیش آمده، در دراز مدت سبب بروز ایرادهای بزرگ و هزینه بر شوند و حتی شاید پشت گوش انداختن مشکلات کوچک تلویزیون در آینده مسبب تعویض قطعات به کار رفته در آن شود.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. پس در صورت مشاهده هر مشکلی در عملکرد دستگاه برای تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن از کارشناسان کاربلد ما بخواهید به محل موردنظر اعزام شده و تلویزیون را به حالت عادی بازگردانند.

مشاوره رایگان با کارشناسان سرویس تی وی
در انتها سرویس تی وی توصیه می کند که چنان چه در عملکرد کلی تلویزیون ایکس ویژن خود نقص و ایرادی مشاهده کردید، از دستکاری آن پرهیز کرده و با شماره 7021 083 (0912) تماس برقرار نمایید و به صورت رایگان مشکل پیش آمده را شرح دهید و نقص فنی را با کارشناسان فنی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در میان بگذارید.

شایان ذکر است که تعمیر و تعویض مین برد تلویزیون ایکس ویژن، پاور، فلت، تعمیر تخصصی پنل تلویزیون ایکس ویژن و سرویس فوری تلویزیون به دست کادر فنی با دانش و کار آزموده سرویس تی وی صورت می پذیرد. ما در کنار شما هستیم تا تجربه ای عالی از تعمیرات تلویزیون به دست آورید و برای همیشه همراه ایکس ویژن سرویس باقی بمانید.

اگر کمی در بازار تلویزیون گشت و گذار کنید، خیلی زود متوجه می شوید که یکی از برندهای مقرون به صرفه بازار تلویزیون کشور در انحصار ایکس ویژن است. ایکس ویژن در واقع برند ثبت شده و انحصاری شرکت مادیران است، البته مادیران جدا از تولید تلویزیون های ایکس ویژن، انواع مانیتورها و گیرنده های دیجیتال را نیز تولید و روانه بازار کرده است.
ایکس ویژن توانست با تامین دو نیاز اصلی خریدار، خیلی زود بر سر زبان ها افتاده و تبدیل به برند قابل اعتمادی شود، یکی از این دو نیاز امکانات روز و پیشرفته دنیا بود که ایکس ویژن توانست در تولید تلویزیون های هوشمند خود از این حیث به خوبی ظاهر شود و توانایی های خود را به رخ بکشید.
اما نیاز دوم که قیمت تمام شده دستگاه بود که محصولات در قیاس با رقبا و سایر برندها قیمت مقرون به صرفه تری دارند. ترکیب قیمت مقرون به صرفه و برخورداری از امکانات روز دنیا دقیقا همان چیزی بود که خریداران نیاز داشتند. در هر صورت شما می توانید در صورت بروز کوچکترین مشکلی در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.