تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شهرک دریا

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شهرک دریا

برای ارتباط سریع با مسئولان فنی مجموعه می توانید از هر نقطه از تهران و کرج هستید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

02122873005

02165821416

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شهرک دریا را به ایکس ویژن سرویس بخواهید و مطمئن باشید بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد!

تعمیرکاران متخصص ما در مرکز تعمیر تلویزیون ایکس ویژن آماده خدمت رسانی در هر زمینه و پاسخ گویی به هر سوال در برای تعمیر دستگاه شما آماده اند تا با اطلاع رسانی دقیق به شما در تصمیم گیری جهت یک انتخاب آگاهانه کمک کنند . از جمله راهنمایی ها و اطلاع رسانی به شما عزیزان میتوان به گزینه های زیر اشاره نمود :

  • برآورد هزینه تعمیر تلوزیون
  • مدت زمانی که نیاز است جهت تعمیر دستگاه
  • روند اعزام کارشناسان
  • نیاز به قطعه داشتن یا نداشتن برای تعمیر
  • پاسخگویی به تمام پرسش ها و ایرادات شما

در صورت تأیید شما عزیزان ، تعمیرکاران ” مرکز تعمیر ” اقدام به تعمیر تلویزیون ال شما می کنند و تمام تلاش این مجموعه آن بوده که علتی که باعث مشکل تلویزیون ایکس ویژن شده است رفع گردد که موجب مشکل دوباره نگردد. و به شما اطمینان داده می گردد که همه قطعاتِ تعویضی اصل و دارای ضمانت باشند.

بعد از اتمام فرآیند تعویض یا تعمیر ایراد تلویزیون ایکس ویژن ، بررسی های نهایی انجام شده و متخصصین فنی، بعد از انجام تست های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح تلویزیون ایکس ویژن ، آن را تحویل میدهد. در غیر اینصورت، کالا به قسمت ” مرکز تعمیر تلویزیون ایکس ویژن ” ارجاع داده خواهد شد.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شهرک دریا

مشکلات زیادی امکان دارد در تلویزیون شما اتفاق بیافتد. تلویزیون شما چه LCD باشد و چه LED و یا پلاسما یا هر نوع دیگری ممکن دچار مشکلات متفاوتی شود. از جمله مشکلات رایج که جهت تلوزیون پیش می آید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تعمیر آب خوردگی تلویزیون
2- تعمیر پرش تصویر در تلویزیون
3- تعمیر افت صدا در تلویزیون
4- تعمیر بک لایت تلویزیون
5- تعمیر شکستگی فلت تلویزیون
6- تعمیر پاور تلویزیون

لیست بالا بخشی از مشکلات رایج تلویزیون ها است. که ما در مجموعه سیما تهران آماده هستیم به دو صورت آن را جهت شما تعمیر نماییم. روش اول تعمیر در محل مرکز بوده و روش دوم سرویس در محل و سرویس تلویزیون در محل است.

در زمان سرویس تلویزیون در محل شما ، کارشناسان ما قطعات و لوازم احتمالی را با خود به همراه می آورد. در صورت امکان و وجود لوازم تا حد امکان، الویت با سرویس در محل شما است. اما اگر قطعات بیشتری دچار مشکل شده باشند مجبور می شویم تلویزیون را به محل مرکز برده و تعمیر را در آنجا انجام دهیم.

انجام خدمات ما جهت انواع تلویزیون ها و برندها است . تلویزیون های ساده ، فلترون ، پروجکشن ، انواع پلاسما ، ال سی دی LCD ، ال ای دی LED جهت تعمیر میتوانند به ما مراجعه کنند. تعمیر و تعویض فلت ، تعمیر و تعویض بلندگو ها ، گرفتن پرش تعویض ، تعویض فیش های ورودی ، تعمیر پاور ، تعمیربردهای مختلف و… از خدمات ما است. ما در این مجموعه انواع برند ها مثل LG ایکس ویژن ، ایکس ویژن SAMSUNG ، ایکس ویژن SONY ، پاناایکس ویژنک PANASONIC ، ایکس ویژن X-Vision و…. را جهت تعمیر قبول می کنیم.

سوالات زیادی جهت مشکل از ما پرسیده می گردد، مثل : 1- تلویزیون خاموش و روش نمی گردد. 2- تلویزیون مدتی بعد از روشن بودن خاموش می گردد. 3- تلویزیون روی چراغ برق مانده و روشن نمی گردد 4- ورودی hdmi کار نمی کند 5- قسمت بالای تلویزیون تیره تر از قسمت پایی تلویزیون شده است. 6- مشکل پاور سوپلای تلویزیون 7- تلویزیون صدا ندارد. 8- تلویزیون دیر روشن می گردد.

اینها بخشی از سوالاتی بوده که از ما پرسیده می گردد و هر کدام بسته به نوع تلویزیون دلایل خاص خود را دارد. شما با برقراری تماس می توانید قسمت زیادی از مشکل تلویزیون خود مطلع شوید و از هزینه های تعمیر آن مطلع شوید.

بعد از تماس شما با ایکس ویژن سرویس جهت درخواست تعمیرکار تلویزیون، تازه؛ کار شروع می گردد. در این قسمت با ارسال تعمیرکار متخصص در ارتباط با برند دستگاه شما سعی در ارائه بهترین کیفیت خدمات را داریم. هر کدام از کارشناسان مجموعه ایکس ویژن سرویس در ارتباط با برندهای متفاوت، آموزش دیده اند و زمان بررسی و تعمیر تلویزیون با استفاده از متد روز دنیا و ابزار پیشرفته به بررسی و تعمیر دستگاه شما میپردازند.

تعمیرکار تلویزیون در ایکس ویژن سرویس وظایفی دارد که در ادامه به شرح آن ها میپردازیم:

  • رعایت نکات بهداشتی در محل مشتری
  • رعایت قوانین مشتری مداری
  • استفاده از ابزار پیشرفته
  • رعایت زمانبندی زمان تعمیر تلویزیون در محل مشتری
  • متعهد به گارانتی و امور خدمات

هزینه تعمیر تلویزیون در ایکس ویژن سرویس

کارشناسان ایکس ویژن سرویس گروه رسمی تعمیر تلویزیون در تهران، در وهله اول بعد از بررسی تلویزیون شما به دنبال مشکل آن خواهند گشت. در صورت نیاز به تعویض قطعه، با توجه به قطعات استاندارد و با کیفیتی که به همراه خود دارند، شروع به تعمیر آن ها می کنند.

بعضی از مراجعین فکر می کنند که حضور کارشناسان در محل جهتشان هزینه اضافی دارد، در حالی که چنین نیست. ایکس ویژن سرویس پیش از مراجعه به محل مورد نظر شما، هزینه را به طور تقریبی محاسبه خواهد کرد و این اطمینان را به شما خواهد داد که هزینه ای بیشتر نسبت به هزینه واقعی آن نخواهد گرفت.

بعد از بررسی های انجام شده و رفع کردن مشکل تلویزیون، در صورت مشکل دوباره آن، ایکس ویژن سرویس تعمیرکاران مجرب خود را ارسال خواهد کرد تا به صورت رایگان کار تعمیر تلویزیون شما را برعهده بگیرند. آن ها، درستی کار و فعالیت خود را تضمین می کنند که در صورت تعمیر، دچار ایراد و مشکل دیگر نشوند. ضمانت کیفیت نمایندگان رسمی ایکس ویژن سرویس جهت بیشتر شهروندان تهرانی ثابت شده است. این شرکت در طی سال ها خدمت، زبانزد بسیاری از مردم مناطق مختلف تهران شده است. شما اولین کسی نیستید که با مشکل تلویزیون خود روبرو شده اید و آخرین نفر هم نخواهید بود.

#

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست